Loading Events

« All Events

UA Benefiet: Lezing – Health Care Without Harm – Chimes Antwerpen

26 maart @ 7:00 pm - 9:00 pm

Beste Chimes-leden en sympathisanten,

In het kader van de UA Benefiet voor Oscare vzw organiseren wij op woensdag 26 maart 2025 een boeiende lezing: “Health Care Without Harm”. Ben je geïnteresseerd in duurzaamheid en wil je ontdekken hoe de gezondheidszorg milieuvriendelijker kan worden? Dan mag je deze lezing niet missen!
Tijdens deze lezing krijg je inzicht in de uitdagingen en innovatieve oplossingen voor een duurzamere zorgsector, van afvalbeheer tot energieverbruik in ziekenhuizen.

Deze activiteit maakt deel uit van de UA Benefiet, waarmee we geld inzamelen voor Oscare vzw, een organisatie die zich inzet voor de nazorg en revalidatie van mensen met brandwonden. De toegang verloopt via tickets (zowel voor leden als niet-leden), waarvan de volledige opbrengst wordt gedoneerd aan Oscare vzw.

PRAKTISCH:
Locatie: Campus Drie Eiken, lokaal: TBA
Datum: 26 maart 2025
Tijdstip: TBA

PROGRAMMA
TBA

TICKETS
Tickets zijn binnenkort beschikbaar in onze shop!

DEADLINE
TBA

Details

Date:
26 maart
Time:
7:00 pm - 9:00 pm
Event Category:

Organizer

Chimes Antwerpen
Email:
info-antwerpen@chimes.be

Venue

Campus Drie Eiken, 2610 Wilrijk, gebouw R
Universiteitsplein 1, 2610 Antwerpen
Wilrijk, Antwerpen 2610 België
+ Google Map